Понад 5,6 млн грн щорічно отримуватимуть місцеві ради Львівщини за оренду земель

На земельному аукціоні з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, що відбувся 18 травня, було продано право оренди 5 земельних ділянок загальною площею 46,7 гектар.

Під час цього аукціону, найдорожче було продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), площею 9,9 га, розташованої на території Городищенської сільської ради Самбірського району Львівської області. Розмір річної плати за користування нею перевищив стартову ціну продажу права оренди у 18 раз та становить понад 40 тис. грн (143% від нормативної грошової оцінки цієї ділянки), які орендар сплачуватиме щорічно до бюджету місцевої ради.

Загалом за результатами земельних аукціонів, які були організовані головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області та відбулися у 2021 році, було продано право оренди 97 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства, загальною площею 1546,2 гектар.

Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 5,61 млн грн (44,7% від нормативної грошової оцінки цих ділянок), який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Довідково:

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.