Понад 567 тис. адміністративних послуг у сфері земельних відносин надано землевпорядниками Сумщини у минулому році

Протягом 2019 року Головне управління Держгеокадастру у Сумській області надало громадянам та юридичним особам 567 851 адміністративну послугу.

Переважну більшість адмінпослуг (527 553) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (177 844), видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (88 713), державної реєстрації земельних ділянок (78 751).

На платній основі землевпорядники Сумщини надали 40 298 адмінпослуг. За ці послуги отримано кошти у розмірі 3,78 млн гривень.

Найбільші надходження (3,24 млн грн) отримано за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. 

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.