Понад 600 тис. грн шкоди розрахували інспектори Миколаївщини за самовільне використання земель лісового фонду

Державними інспекторами Управління з контролю за використанням та  охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області під час проведення перевірки дотримання вимог земельного законодавства в межах території Баштанської ТГ Баштанського району Миколаївської області виявлено самовільне зайняття земельної ділянки (шляхом вирощування соняшника) у складі земель лісогосподарського призначення, що перебувають в державній власності. ЇЇ площа становить 8,2569 га.

Аналогічні факти самовільного зайняття земельних ділянок лісогосподарського призначення державної власності площами 1,0095 га та 0,80 га виявлені на території Інгульської ТГ Баштанського району Миколаївської області. Вказані ділянки входять до складу масиву земель лісогосподарського призначення державної власності (площа – 63,7 га), що передані виробничому об’єднанню для ведення лісового господарства відповідно до державного акта на право постійного користування землею. На момент перевірки ділянки оброблені сільськогосподарською технікою та засаджені овочевими культурами (солодким перцем та баклажанами).

Матеріали перевірки направлені до Національної поліції України для встановлення осіб порушників та до органів прокуратури для вжиття відповідних заходів реагування.