Понад 86 тис. витягів про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано на Львівщині цього року

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Львівській області з початку поточного року видали фізичним і юридичним особам 86 059 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості 79 112 витягів замовлено та видано онлайн, ще 7 320 таких документів замовлено громадянами та юрособами, які звернулися через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано у Львівському (27 694) та Червоноградському (20 766) районах Львівської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.