Постанова Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2022 року № 1077 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо стимулювання меліорації земель»

Зазначена постанова Кабінету Міністрів України набрала чинності 4 жовтня 2022 року та опублікована в Урядовому Кур’єрі від 04.10.2022 № 213.

Постанову прийнято  з метою приведення деяких актів Кабінету Міністрів України у відповідність із положеннями Закону України від 17 лютого  2022 року № 2079-IX «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель».

Постановою впроваджуються нові об’єкти Державного земельного кадастру «меліоративна мережа» та «складова частина меліоративної мережі». Також впроваджуються нові адміністративні послуги.

Безоплатні адміністративні послуги:

– державна реєстрація меліоративної мережі з видачею витягу з Державного земельного кадастру;

– державна реєстрація змін до відомостей про меліоративну мережу з видачею витягу з Державного земельного кадастру;

– державна реєстрація складової частини меліоративної мережі з видачею витягу з Державного земельного кадастру;

– державна реєстрація змін до відомостей про складову частину меліоративної мережі з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

Платна адміністративна послуга – надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про меліоративну мережу, складову частину меліоративної мережі. Впровадження платної адміністративної послуги забезпечить надходження коштів до Державного бюджету України відповідно до Закону України від 17 лютого 2022 року № 2079-IX «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель».