Повідомлення про проведення 22 липня 2021 року чергового засідання Громадської ради при Держгеокадастрі

Повідомляємо про проведення 22 липня 2021 року об 11:00 засідання Громадської ради при Держгеокадастрі (з можливістю дистанційної участі у засіданні). Повідомлення про програмне забезпечення та відповідне посилання буде надіслано на мобільні прилади.
Місце проведення: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3, (шостий поверх – актова зала)

Орієнтовний порядок денний засідання:

1. Моніторинг ринку земель в складі моніторингу земельних відносин, передбачений Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №1423-IX від 28.04.2021 – актуальні питання. Доповідач Роман Третяк.
У складі першого питання: Особливості взаємодії електронних сервісів Держгеокадастру та Фонду держмайна України щодо формування Витягів (довідок) з нормативної грошової оцінки земельних ділянок у зв’язку із запровадженням Фондом держмайна України Кабінету користувача єдиної бази даних звітів про оцінку – постановочне питання; роз’яснення представника Управління ринку та оцінки земель (за згодою).

2. Набрання чинності  Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» від 17 червня 2020 року № 711-IX – готовність територіальних громад до реалізації своїх повноважень у реформованих відносинах. Доповідачі Роман Третяк та Михайло Габрель (ктн, доцент «Містобудування та територіальне планування», УКД (Університет Короля Данила); запрошені: Марина Литвинчук експерт експертної групи сталого розвитку населених пунктів Директорату просторового планування територій та архітектури; Олена Мартинюк – Міністерство юстиції України.

3. Особливості діяльності фермерських господарств в умовах набрання чинності з 01.07.2021 Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» від 31.03.2020. Доповідач – Роман Третяк; співвідповідачі за бажанням.

4. Питання проведення громадських експертиз за співучастю Громадської ради при Держгеокадастрі (особливості проведення громадських експертиз у діяльності інших центральних органів виконавчої влади та участь у них Громадської ради). Доповідач Грибков М. Є.

5. Організаційно-процедурні питання діяльності Громадської ради при Держгеокадастрі.  

 

Остаточна редакція питань Порядку денного затверджується на засіданні Громадської ради 22 липня 2021 р.