Повідомлення про проведення 7 червня 2021 року чергового засідання Громадської ради при Держгеокадастрі

Повідомляємо про проведення 7 червня 2021 року о 14:00 засідання Громадської ради при Держгеокадастрі (з можливістю дистанційної участі у засіданні). Повідомлення про програмне забезпечення та відповідне посилання буде надіслано на мобільні прилади.

Місце проведення: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 3, (шостий поверх – актова зала)

Орієнтовний порядок денний засідання:

  1. Актуальні питання діяльності Громадської ради при Держгеокадастрі у зв’язку із набранням чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 1423-IX від 28.04.2021 (законопроект № 2194) – доповідач  Грибков М. Є.
  2. Практичний аспект впровадження Закону України №1423-ІХ від 28.04.2021: актуальні питання дерегуляції та спрощення земельних процедур – доповідач Полтавець А. М.    
  3. Питання громадського контролю за використанням та охоронною земель (ст. 190 Земельного кодексу України) в світлі останніх змін у земельному законодавстві та необхідність прийняття відповідного законопроекту для «реанімації» цієї норми Земельного кодексу – доповідач перший заступник Голови Держгеокадастру Мірошниченко А. М.
  4. Питання Громадського моніторингу за діяльністю Держгеокадастру на прикладі  діяльності Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області – доповідач Гнітецький О. М.
  5. Сталий розвиток сільських територіальних громад – аудит та паспортизація їх внутрішніх та зовнішніх ресурсів – доповідач Длігач О. І.; презентація Івченко В. М. – генеральний директор НДІ «Украгропромпродуктивність».
  6. Делегування представників Громадської ради при Держгеокадастрі для роботи (представництва) в інших консультативно-дорадчих органах Держгеокадастру.
  7. Організаційно-процедурні питання діяльності Громадської ради при Держгеокадастрі.   

Остаточна редакція питань Порядку денного затверджується на засіданні Громадської ради 7 червня 2021 р.