Представники Держгеокадастру взяли участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства України

Традиційно кожного року в третю неділю листопада аграрії та фахівці галузі відзначають своє професійне свято – День працівників сільського господарства України.

Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, які забезпечують стабільне зростання агропромислового комплексу країни.

Цьогоріч 19 листопада у приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства України відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства України.

У заході взяли участь заступник Голови Держгеокадастру Іван Смілий та працівники структурних підрозділів апарату Держгеокадастру.

Під час урочистостей Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко привітав працівників аграрної галузі із професійним святом, подякував їм за самовіддачу та віру у спільний успіх і побажав усім міцного здоров’я, життєвої енергії, сил та успіхів у втіленні амбітних планів. Кращих фахівців Міністр відзначив подяками і грамотами.

«Завдяки відновленню Мінагрополітики, реалізації земельної реформи в Україні, старту реформи зрошення, посильній державній підтримці АПК сільське господарство нашої держави зазнає безпрецедентних змін. Ми не збавляємо темпу і б’ємо всі рекорди – за врожайністю, за показниками зростання аграрної галузі серед інших галузей економіки» – наголосив Роман Лещенко.

До привітань також долучилися перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький і заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тарас Дзьоба.