Проблеми та перспективи розвитку НІГД в Україні

15 вересня 2021 року пройшла міжнародна науково-практичній конференції «Геопростір 2021», що відбулася у Київському національному університеті будівництва і архітектури за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства розвитку громад та територій України, Науково-дослідного інституту геодезії і картографії, Держгеокадастру та Українського товариства геодезії і картографії.

Захід відбувся за участю представників Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, керівників міністерств і відомств, керівництва ДП НДІГК, фахівців у сфері геоінформаційних технологій із Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Королівства Бельгії, науковців, експертів, представників комерційного сектору.

У ході конференції в. о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський ознайомив присутніх із основними етапами створення Національної інфраструктури геопросторових даних в Україні. Про проблеми і перспективи розвитку НІГД та про функціональні особливості геопорталу пілотного проекту НІГД розповів Директор Департаменту розвитку і стандартизації НІГД Держгеокадастру Андрій Галайда.