Проведені у 2019 році на Запоріжжі земельні торги залучили до місцевих бюджетів понад 1,4 млн гривень

За результатами земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області, минулоріч реалізовано права оренди на 25 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа земель, переданих в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, склала 650,66 га, що вдвічі  більше ніж у 2018 році.

Найбільшу кількість ділянок аграрії орендували у Мелітопільському (9 ділянок), Пологівському (6 ділянок), Чернігівському (3 ділянки) та Токмацькому (3 ділянки) районах Запорізької області.

Проведення земельних аукціонів дозволило у 2,1 разу збільшити розмір орендних платежів в порівнянні з їх стартовим розміром (682,445 грн), в результаті місцеві бюджети Запоріжжя отримали 1,46 млн гривень. Середній розмір річної орендної плати за результатами торгів склав 19,09% від нормативної грошової оцінки землі.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на вебсайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».