Проведені впродовж лютого на Херсонщині земельні торги залучили до місцевих бюджетів 199 тис гривень

За результатами земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області у лютому 2020 року, реалізовано права оренди на 18 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа земель, переданих у оренду за результатами аукціонів, склала 409,32 гектара.

Загалом було оголошено торги стосовно земельних ділянок загальною площею 632,08 га, розташованих у 5 районах Херсонської області. Права оренди на найбільшу кількість земельних ділянок реалізовано у Олешківському районі – 9 лотів, у Генічеському та Білозерському районах – по 4 лоти. Найбільша кількість учасників змагалась за права оренди на земельну ділянку у Високопільському районі (4 учасники). Місцеві бюджети отримали 199,09 тис. грн орендної плати за перший рік користування земельними ділянками.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».