Привітання в. о. Голови Держгеокадастру Сергія Завадського з Днем Української Державності

Шановні Українці!

Щиро вітаю вас з Днем Української Державності!

Це свято ми відзначаємо 28 липня – у День Хрещення Київської Руси-України.

Тисячолітня історія Українського державотворення бере свій початок з часів заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подій, пов’язаних із діяльністю видатного державотворця Київського князя Володимира Великого, який у 988 році прийняв християнство як державну монорелігію, долучивши державу до загальноєвропейського культурно-релігійного простору, та заклав фундаментальні основи майбутньої національної ідеї щодо права Українського народу на власну незалежну демократичну державу.

Упродовж тривалої історії Українці не полишали боротьби за свободу та здобуття державності. Ні монгольська навала, ні російський імперіалізм, ні жахи комуністичної тоталітарної системи, такі як голодомори, репресії, Великий терор, економічні та політичні експерименти, не змогли викорінити державницькі устремління Українців.

І сьогодні, коли наша незалежна, суверенна, демократична, європейська держава за підтримки цивілізованого світу гідно дає відсіч агресору, ми впевнено віримо в Перемогу, адже Збройні Сили України – нащадки воїнів-русичів, козаків, січових стрільців, вояків УПА – вкотре доводять, що Українці – сильні, єдині і непереможні!

Слава Україні!

З повагою

В. о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський