Привітання В. о. Голови Держгеокадастру Сергія Завадського з нагоди 30-ї річниці від дня утворення державної картографо-геодезичної служби України!

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з нагоди 30-ї річниці від дня утворення державної картографо-геодезичної служби України!

1 листопада 2021 року виповнюється 30 років з дня утворення державної картографо-геодезичної служби України – Головного управління геодезії, картографії та кадастру при Кабінеті Міністрів України (Укргеодезкартографії) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 листопада 1991 року № 306. У різні роки службу очолювали А. Л. Бондар, І.Д. Макаренко, В. П. Ткаліч, Р. І. Сосса, В. В. Кулініч.

З 2012 року відповідно до рішення керівництва держави питання реалізації державної політики у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності було включено до повноважень центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів.

За час свого існування картографо-геодезичної служба України пройшла значний шлях змін і модернізацій, але основне завдання фахівців залишилося незмінним – сприяти реалізації державної політики у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, забезпечувати органи державної влади, економіки, оборони, освіти та населення геодезичними та картографічними матеріалами, здійснювати державний геодезичний нагляд у цій сфері.

Приємно відзначити, що сьогодні реалізацію політики у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності у системі Державної служби геодезії картографії та кадастру забезпечує фаховий колектив справжніх сучасних професіоналів своєї справи.

Хочу подякувати за сумлінну працю, досвід і професіоналізм як нинішнім працівникам, так і тим, хто стояв біля витоків та докладав усіх зусиль для розвитку сфери топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

Щиро вітаю і бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та невичерпної енергії в роботі!

З повагою,

В. о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський