Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері використання та охорони земель на території Луганської області

З 17 по 21 травня 2021 року Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Луганській області, здійснено 7 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, під час яких виявлено 6 порушень. За результатами здійснених заходів державного контролю складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення та винесено 5 постанов про накладення адміністративного стягнення на загальну суму 1190,00 грн, розраховано 5 шкод, заподіяних внаслідок порушення земельного законодавства на загальну суму 85 735,99 грн. Добровільно відшкодовано 2 шкоди на загальну суму 69 446,90 гривень.

З метою усунення виявлених порушень видано 5 приписів. Направлено 2 клопотання до органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, розглянуто 2 звернення громадян та юридичних осіб та 3 вимоги (запити) органів прокуратури та інших правоохоронних органів.

Видано в роботу 3 накази про здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності.