У 2021 році місцеві бюджети Житомирщини отримали близько 6 млн грн за адмінпослуги у сфері земельних відносин

Упродовж 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали 226,4 тис. адміністративних послуг. З них 174 тис. послуг (77% від загальної кількості) – безоплатні, ще 52,4 тис. послуг (23%) громадяни отримали на платній основі.

Найпопулярнішими послугами стали видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (76,9 тис.) та державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру (69,1 тис.).

За адмінпослуги, надані на платній основі, до місцевих бюджетів Житомирської області надійшло 5 млн 972 тис. грн. Найбільші надходження бюджети отримали за видачу 47,8 тис. витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 5 млн 426 тис. грн.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.