У Держгеокадастрі обговорили стан виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України

На сьогодні Держгеокадастр є виконавцем ряду важливих рішень Ради національної безпеки і оборони України у сфері земельних відносин та сільського господарства, уведених в дію указами Президента України. Реалізація завдань, поставлених вищим керівництвом держави, є особливо важливою та перебуває на особистому контролі в. о. Голови Держгеокадастру Сергія Завадського.

З приводу обговорення стану виконання указів Президента України стосовно введення в дію рішень Ради національної безпеки і оборони України очільник Держгеокадастру провів нараду з керівниками структурних підрозділів служби.

У ході наради було заслухано звіти керівників структурних підрозділів про поточний стан виконання Держгеокадастром завдань РНБО, обговорено проблемні питання, що виникають у процесі роботи та шляхи їх вирішення. Також присутніх було ознайомлено із запланованими заходами в межах виконання рішень РНБО – це створення спільних робочих груп з представниками інших міністерств та відомств, установ і організацій,  проведення низки круглих столів, зустрічей з метою напрацювання проектів документів та узгодження позицій щодо виконання завдань, передбачених планами реалізації рішень РНБО.

За підсумками наради в. о. Голови Сергій Завадський наголосив на важливості здійснення ефективного контролю за виконанням Держгеокадастром рішень Ради національної безпеки і оборони України та доручив керівникам структурних підрозділів вживати всіх необхідних заходів для вчасної і якісної їх реалізації.