У м. Дніпро державними інспекторами Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області виявлено зняття та заволодіння ґрунтовим покривом земельної ділянки за відсутності відповідного робочого проекту із землеустрою

Державними інспекторами Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровські області проведено перевірку законності використання земельної ділянки у місті Дніпро, за результатами чого виявлено, що товариство з обмеженою відповідальністю здійснило зняття та заволодіння ґрунтовим покривом земельної ділянки на площі 0,3070 га за відсутності відповідного робочого проекту із землеустрою, а також самовільно зайняло земельну ділянку в межах охоронної зони інженерних комунікацій, відповідальність за що передбачено ст. 211 Земельного кодексу України, статтею 239-1 та статтею 197-1 Кримінального кодексу України.

Здійснюється підготовка матеріалів для передачі до правоохоронних органів з метою вжиття відповідних заходів реагування.