У січні-вересні 2022 року фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали понад 55 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

З початку поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у  Кіровоградській області видали фізичним та юридичним особам 55 041 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості виданих витягів 45 491 було замовлено у режимі онлайн, ще 9 550 – через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів видано в Олександрійському – 18 955, Кропивницькому – 18 876 районах Кіровоградської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.