В межах реалізації волонтерського проекту для працівників Держгеокадастру проведено тренінг-навчання «Командна професійна взаємодія у воєнний час»

Навчання – невід’ємна складова в роботі працівників Держгеокадастру. Це стосується і розвитку та набуття вмінь щодо конструктивної взаємодії, здатності підтримувати один одного в процесі досягнення поставлених цілей, особливо в умовах воєнного стану.

З метою згуртування колективу для більш успішної професійної взаємодії, керівництвом апарату Держгеокадастру було прийнято рішення провести для працівників тренінг-навчання «Командна професійна взаємодія у воєнний час», що відбулося 23-24 листопада 2022 року в межах волонтерського проекту співпраці Держгеокадастру з консалтинговою компанією «HR Diamond Partner» в особі її директора Олени Філь, кандидата психологічних наук, доцента, експерта в сфері менеджменту та управління компаніями і Віталія Лисого, експерта у сфері оцінки та розвитку персоналу спільно з представниками Департаменту управління персоналом Держгеокадастру.

У ході тренінгових занять учасники практикували конструктивні форми поведінки на робочому місці, що впливають на взаємодію в робочих процесах, розглянули приклади того яким чином колектив має згуртовуватись, навчалися практичним технікам зворотного зв’язку тощо.

Активність учасників тренінгу і їх позитивні емоції  свідчили про те, що захід мав велике значення для підтримки природного прагнення кожного держслужбовця працювати в приємному, емоційно комфортному та конструктивному середовищі.

Щира подяка усім учасникам навчання за цікавий тренінг та можливість набуття нових вмінь і практичних навичок щодо конструктивної взаємодії у колективі в умовах воєнного стану.

Довідково:

People Management в умовах воєнного стану – це ще більше про людей, про те, що державний службовець – це, насамперед, людина, яка при виконанні своїх посадових обов’язків проживає ці нелегкі часи. Тому й потребує піклування щодо емоційного та психофізичного стану. Саме тому впроваджуються сучасні інструменти People Management в установі державної служби з метою підвищення емоційної стійкості, позитиву, розвитку та набуття вмінь та навичок щодо конструктивної професійної взаємодії, вміння підтримувати один одного в процесі досягнення поставлених цілей, особливо в умовах воєнного стану.