В порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв до бюджетів Волині минулоріч надійшло 2,3 млн гривень

У минулому році до бюджетів органів місцевого самоврядування Волинської області надійшло в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв 2,3 млн гривень.

З цих коштів у 2019 році використано 2,09 млн грн, які спрямовано на покращення сільськогосподарських та лісогосподарських угідь (426,1 тис. грн), розробку робочих проектів землеустрою щодо охорони земель (492,9 тис. грн) та впровадження заходів з охорони земель (15,6 тис. грн).

Також здійснено інвентаризацію земель та проведено їх нормативну грошову оцінку. На ці потреби у Волинській області використано 66,7 тис. грн та 754,05 тис. грн відповідно. На низку інших заходів спрямовано 354,5 тис. гривень.

Загалом на спеціальних рахунках органів місцевого самоврядування Волині акумульовано 6,6 млн грн, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв (із залишками минулих років).

Довідково:

Відповідно до статті 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.