Волонтерський проект співпраці Держгеокадастру з бізнес-тренерами у сфері PEOPLE-MANAGMENT: «Командна професійна взаємодія у воєнний час», який відбудеться 23-24 листопада 2022 р.

23-24 листопада 2022 р. у Держгеокадастрі заплановано проведення тренінгу: «Командна професійна взаємодія у воєнний час» Тренінг будуть проводити професійні бізнес-тренери:

Олена Філь – кандидат психологічних наук зі спеціальності “Економічна психологія”, доцент. Власник консалтингової компанії “HR Diamond Partner”, Партнер Власників бізнесу та ТОП-менеджменту компаній середнього та крупного бізнесу з питань управління компаніями: Executive Search (підбір управлінського персоналу), HR-сервіс компаній; Безпека Активів бізнесу/ризик-менеджмент; аудит/оптимізація/автоматизація бізнес-процесів та ін.

В портфелі клієнтів компанії:мережі АЗС «Motto», «OVIS»; Ондулин, Proaccess Ukraine, Вичунай, Veladis, UVT, Солід Теплоєнерго, ГК “Оліс”, “Alumeta Group”, Best Heads, «Укрзалізниця», ін.

Автор та тренер з психології управління та менеджменту вДФС, Кіберполіція, ДБР, АП України, КМДА, Тренінговий центр Прокурорів України, МОН, Держаудитслужба, МЗС та ін. 

Подяки: за розвиток державної служби від КМДА/В. Кличко; «Підготовка тренерів» Державної податкової служби України/Р.М.  Насиров та ін;

Посилання на сторінки Олени Філь у соцмережах: https://www.linkedin.com/in/filalena, https://www.facebook.com/filelenahr;

Віталій Лисий – експерт в сфері оцінки та розвитку персоналу. випускник факультету психології та аспірантури Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Тема дисертаційного дослідження – “Психічна дезадаптація у працівників промислових підприємств”.

Пройшов навчання в міжнародних консалтингових компаніях.

Пройшов кар’єрний шляхвід фахівця з персоналу до директора з персоналу, а також відомого експерта консультанта з питань роботи з персоналом в Україні.

Має власні винаходищодо програм оцінки та розвитку керівників, які  втілені  в практику роботи в українських та міжнародних компаній.

В портфелі клієнтів експерта:“Патрульна Поліція України”, “Укрпатент”, “Моршинська”, Макдональдз, медичний асистанс СК “Країна”, СК “Провідна” , Carlsberg Ukraine, Ferrero Ukraine, холдинг Метінвест та інші.

Посилання на сторінку Віталія Лисого у соцмережах: https://www.facebook.com/vitalyi.lysyi/.

На волонтерських засадах консалтингова компанія «Diamond Partner», в особі директора – Олени Філь та партнера Віталія Лисого– експерта у сфері оцінки та розвитку персоналу спільно з представниками Департаменту управління персоналом Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у період з 23 до 24 листопада 2022 року проведуть тренінг на тему: «Командна професійна взаємодія у воєнний час» для працівників апарату Держгеокадастру.

Умови сьогодення, звичайно, непрості, адже в країні діє воєнний стан. У зв’язку з цим загострюються різноманітні емоції, стосунки між людьми, що впливає на взаємодію в робочих процесах. Тренінгове заняття має на меті згуртування нашого колективу задля більш успішної професійної взаємодії.

Навчання – це невід’ємна складова в роботі керівника та працівника. Це стосується і розвитку так званих “м’яких навичок”, тобто вміння конструктивно взаємодіяти під час війни, вміння підтримувати один одного в процесі досягнення поставлених цілей.

Керівництво апарату Держгеокадастру піклується про своїх працівників, створюючи їм комфортні умови для перебування на робочому місці, в тому числі і суто з психологічної точки зору. Тому керівництвом було прийнято рішення щодо проведення для працівників професійного навчання з питань командної професійної взаємодії.

Тренінг спрямований на підтримку природного прагнення кожного держслужбовця працювати в приємному, емоційно комфортному та конструктивному середовищі. Для учасників стануть в нагоді конструктивні форми поведінки на робочому місці. Розглянемо приклади того яким чином ми маємо згуртовуватись. Навчимося практичним технікам зворотного зв’язку. В тренінгу візьмуть участь керівники та працівники структурних підрозділів апарату Держгеокадастру.