Волинські землевпорядники з початку року опрацювали за принципом екстериторіальності майже 3 тис. проектів землеустрою з інших областей

Від початку 2020 року до волинських експертів надійшло на опрацювання за принципом екстериторіальності 2 983 проекти землеустрою з інших областей. Позитивну оцінку фахівців отримали 2 417 проектів, негативну – 511. Ще 55 проектів знаходяться на розгляді.

У минулому 2019 році фахівці Головного управління Держгеокадастру у Волинській області опрацювали 13 502 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які отримали рандомно, за принципом екстериторіальності. Експерти надали проектам 10 191 позитивний та 3 311 негативних висновків щодо відповідності нормам та вимогам чинного законодавства.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.