З початку 2019 року експерти Миколаївщини опрацювали за принципом екстериторіальності понад 9,5 тис. проектів землеустрою з інших областей

З початку року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області опрацювало 9 526  проектів землеустрою. З них позитивний висновок отримали 7 964 проекти, негативний – 1 562.

За цей період фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області направили на погодження до інших областей 8 363 проекти землеустрою.

У Миколаївській області статус експерта мають 14 працівників Головного управління Держгеокадастру.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.