З початку 2020 року на розгляд Кіровоградських експертів надійшло 1 300 проектів землеустрою з інших областей

З початку поточного року до експертів Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградської області надійшло на погодження за принципом екстериторіальності 1 300 проектів землеустрою з інших областей.

Фахівці опрацювали 1 031 проект землеустрою, з яких позитивну оцінку отримали 917, на розгляді знаходяться ще 269 робіт.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Компаніївському – 224, Вільшанському – 100 та Новгородківському – 92 районах Кіровоградської області.

За цей період фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини направили на погодження до інших областей 1 473 проекти землеустрою.

У Кіровоградській області статус експерта має 21 працівник Головного управління Держгеокадастру.

 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.