З початку 2020 року у Закарпатській області населенню надано близько 28 тис. адміністративних послуг

Від початку поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали громадянам 27 998 адміністративних послуг, 25 297 з яких – безоплатно.

Серед безоплатних адмінпослуг переважали послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (8 227), з державної реєстрації земельної ділянки (6 899), та видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (6 011).

Платні послуги, які найчастіше замовляли громадяни на Закарпатті, стосувалися надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів про земельну ділянку (2 397), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення  (157).

У Закарпатській області за адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до місцевих бюджетів 327,5 тис. гривень. 

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру