З початку 2021 року на Миколаївщині видано понад 19 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

З початку 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області видали фізичним та юридичним особам 19 312 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на території Вітовського (4 112), Миколаївського (2 613), Баштанського (1 819) районів Миколаївської області.

Із загальної кількості документів 16 565 витягів надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн. Через Центри надання адміністративних послуг надано 2 747 витягів.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.