З початку 2022 року землевпорядники Кіровоградщини видали майже 51,8 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Від початку поточного року фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини  видали фізичним та юридичним особам 51 798 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості виданих витягів 43 595 було замовлено в режимі онлайн, ще 9 420 – через Центри надання адміністративних послуг.

У Кіровоградській області найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки було видано в Олександрійському (18 808) та Кропивницькому (18 201) районах.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.