З початку 2023 року фахівці Держгеокадастру Закарпаття видали понад 12 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Упродовж восьми місяців 2023 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області видали фізичним і юридичним особам  12 226 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості виданих витягів 9 203 було замовлено у режимі онлайн, ще 2 023 – через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше таких документів видано в Ужгородському (3 338) та Хустському (3 165) районах Закарпатської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.