З початку 2023 року фахівці землевпорядної служби Чернігівщини видали 127 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області з січня до серпня поточного року видали фізичним та юридичним особам 127 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості виданих витягів 125,2 тис. було видано у режимі онлайн, ще 1,8 тис. – через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано у Чернігівському (53,1 тис.), Ніжинському (27,2 тис.), Корюківському (19,3 тис.), Прилуцькому (18,2 тис.) районах Чернігівської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.