З початку 2023 року фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали понад 125 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області з початку поточного року видали фізичним та юридичним особам 125 106 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості 120 870 витягів видано у режимі онлайн, ще 4 236 – через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше таких документів видано в Кропивницькому (39 707), Новоукраїнському (32 359), Голованівському (28 191), Олександрійському (27 099) районах Кіровоградської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.