З початку 2024 року громади Кіровоградської області отримали 1,77 млн грн за надані адміністративні послуги

Протягом січня-квітня поточного року Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 47 тис. адміністративних послуг. З них майже 18 тис. послуг надано з питань ведення Державного земельного кадастру, з яких 5,2 тис. громадяни отримали на безоплатній основі.

Серед наданих безоплатно найбільш популярною є адмінпослуга щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. За цей період надано майже 4 тис. таких послуг. Також громадяни отримали 11,4 тис. витягів з Державного земельного кадастру, що надаються на платній основі.

Разом з тим фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини опрацювали 26,2 тис. заяв про надання відомостей Державного земельного кадастру у формі витягів про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, з яких 10,52 тис. – про земельні ділянки в межах населених пунктів.

Крім цього громадяни зверталися з питань надання викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) та виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру. Загалом державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області з початку 2024 року спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 1,77 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.