З початку поточного року фахівці Держгеокадастру Запорізької області видали понад 15 тисяч витягів з нормативної грошової оцінки земель

На підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств з початку року  фахівці Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області сформували 15 843 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Токмацькому (1 985), Бердянському (1 606), Мелітопольському (1 084), Михайлівському (1 072) районах Запорізької області.

У Запорізькій області громадяни надають перевагу онлайн зверненням. Із загальної кількості виданих витягів 9 908 або 63% було замовлено онлайн, ще 5 935 або 37% – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.