З початку поточного року фахівці Держгеокадастру Запорізької області видали понад 24 тис. витягів з нормативної грошової оцінки земель

На підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств за вісім місяців поточного року  фахівці Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області сформували 24 225 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Токмацькому (2 901), Бердянському (2 417), Мелітопольському (1 900), Пологівському (1 795) районах Запоріжжя.

У Запорізькій області громадяни надають перевагу онлайн зверненням. Із загальної кількості виданих витягів, 15 417  або 64% було замовлено онлайн,  ще 8 808  або 36% – через Центри надання адміністративних послуг.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.