З початку року до бюджетів Миколаївської області надійшло понад 1,12 млн грн за надані фахівцями Держгеокадастру адміністративні послуги

За п’ять місяців 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам та юридичним особам 58 971 адміністративну послугу, з яких переважна більшість – 84 % (49 327) надано на безоплатній основі.

Серед послуг, наданих на безоплатній основі, найбільш поширені запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (19 565) та  державної реєстрації земельної ділянки (16 781).

На платній основі фахівці землевпорядної  служби Миколаївщини надали 9 644 послуги. За ці послуги землевпорядники Миколаївщини спрямували до державного та місцевого бюджетів  1,12 млн гривень.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.