З початку року до бюджетів Житомирщини надійшло майже 860 тис. грн за адмінпослуги у сфері земельних відносин

Від початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам 94 177 платних та безоплатних адміністративних послуг.

За 7 744 платні адмінпослуги землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів регіону 859,2 тис. гривень. Найбільші надходження отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 647,6 тис. гривень.

Серед безоплатних адмінпослуг переважали послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (41 739) та видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (16 037).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.