З початку року до експертів Держгеокадастру Житомирщини надійшло на погодження понад 7,6 тис. документацій із землеустрою з інших областей

Від початку 2021 року в порядку екстериторіального погодження документації із землеустрою експерти Держгеокадастру Житомирщини отримали до розгляду 7 631 документацію з інших областей, з яких на сьогодні опрацьовано 7 608. Позитивну оцінку експертів отримали 5 679 (75%) документацій, негативну – 1 929 (25%).

За вказаний період територіальними органами Держгеокадастру у Житомирській області направлено на погодження до інших областей 7 437 документацій із землеустрою, з них опрацьовано 7 120 документацій.

На сьогодні у Житомирській області кількість працівників територіальних органів Держгеокадастру, які отримали статус експерта, становить 22 особи.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.