З початку року фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали 20,6 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Упродовж січня-червня 2021 року фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали фізичним та юридичним особам 20 600 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості витягів 15 455 замовлено у режимі онлайн через Публічну кадастрову карту, 5 145 – через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано у Новоукраїнському – 2 295, Долинському – 1 573 Олександрійському – 1 569 районах Кіровоградської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.