З початку року фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали майже 36,5 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

Фахівці Держгеокадастру у Кіровоградській області за січень-листопад 2021 року видали фізичним та юридичним особам 36 424 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості витягів 27 641 замовлено через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн, ще 8 783 — через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано у Новоукраїнському – 3 805, Долинському – 2 917, Знам’янському – 2 538 районах Кіровоградської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.