З початку року кадастрові реєстратори Вінниччини опрацювали понад 28 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

Від початку поточного року державні кадастрові реєстратори Вінницької області опрацювали 28 689 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру.

За заявами громадян фахівці зареєстрували понад 9 тис. земельних ділянок. Найбільшу кількість ділянок зареєстровано у Немирівському (747), Вінницькому (700) та Бершадському (489) районах Вінницької області.

Також за цей період працівники землевпорядної служби Вінниччини видали понад 9 тис. витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.