З початку року у Запорізькій області населенню надано понад 38 тис. адміністративних послуг у сфері ведення Державного земельного кадастру

За шість місяців поточного року фахівці землевпорядної служби Запорізької області надали населенню 38 970 адмінпослуг у сфері Державного земельного кадастру. З них 24 542 або 63% – надано на безоплатній основі. Ще 14 428 адміністративних послуг (37%) – на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано 1,647 млн грн. Найбільші надходження – 1,601 млн грн бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 14 111 таких документів.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 16 689, виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення – 4 368, а також внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку – 3 436.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.