З початку року в Запорізькій області населенню надано понад 64 тис. адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру

За десять місяців поточного року фахівці Держгеокадастру Запорізької області  надали населенню 64 567 адмінпослуг з питань ведення Державного земельного кадастру. З них 37 273 або 58% послуг надано безоплатно. Ще 27 294 адміністративні послуги (42%) – на платній основі.

За адмінпослуги, що потребують оплати, землевпорядники Запоріжжя перерахували до бюджетів 3,09 млн гривень. Найбільші надходження – 3,03 млн грн бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 26 713 таких документів.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру (25 908), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (6 089), а також внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (5 161).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.