З початку цього року на Кіровоградщині видано майже 15 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

З початку 2020 року фахівці землевпорядної служби Кіровоградщини видали фізичним та юридичним особам 14 928 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. З цієї кількості 4 243 витяги видано громадянам, які звернулися через ЦНАП, і 10 685 – через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн.

Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано у Олександрійському – 3 444, Петрівському – 1 645, Світловодському – 1 122 районах Кіровоградської області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.