За надані Тернопільськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджетів надійшло близько 3 млн грн

За сім місяців 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру Тернопільщини надали громадянам 111 тис. адміністративних послуг. З них 63% від усіх наданих послуг – надання відомостей з Державного земельного кадастру.

Переважну більшість адміністративних послуг – 88 тис., або 79 % від їх загальної кількості – надано на безоплатній основі. Серед них найбільш запитуваними залишаються послуги з державної реєстрації земельної ділянки – 35 тис. запитів. Також надали 37 тис. послуг з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

За 23 тис. платних адмінпослуг землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів Тернопільщини кошти у сумі 2,67 млн гривень.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.