За надані Тернопільськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджету надійшло близько трьох мільйонів гривень

Упродовж 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру Тернопільщини надали громадянам 181 тис. адміністративних послуг. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість наданих послуг зросла на  20%, що свідчить про затребуваність послуг у земельній сфері.

Переважну більшість адміністративних послуг – 152 тис., або 84% від їх загальної кількості – надано на безоплатній основі. Серед них найбільш запитуваними залишаються послуги з державної реєстрації земельної ділянки – 53 тис. запитів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість наданих послуг зросла майже на 8 тисяч. Також суттєво збільшилась кількість послуг з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки – на 15 тис. послуг.

За 29 тис. платних адмінпослуг землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів Тернопільщини кошти у сумі 2,83 млн гривень. Найбільше запитів стосувалися надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 27 тисяч.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.