За надані землевпорядниками Чернігівщини адмінпослуги до бюджету надійшло близько 394 тис. гривень

З початку 2020 року державні кадастрові реєстратори Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 393,24 тис. грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 355,55 тис. грн отримано за надання 3 383 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще 18,3 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру. За здійснення 45 державних експертиз землевпорядної документації бюджет поповнено на 17,25 тис. гривень.

Загалом цей період Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області надало населенню 32 922  адмінпослуги, з яких 29 397 громадяни отримали на безоплатній основі. Серед них найбільшою популярністю користується послуга з видачі витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки. Таких послуг надано 15 496. Крім того, державні кадастрові реєстратори Чернігівщини надали 5 049 послуг державної реєстрації земельної ділянки, що також надається на безкоштовно. Ще  4 598  запитів стосувалися видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки.  Також  спеціалісти видали 1 569  висновків про погодження документації із землеустрою.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.