Землевпорядники Запорізької області з початку року зареєстрували майже 9 тис. земельних ділянок

Від початку року кадастрові реєстратори землевпорядної служби Запорізької області зареєстрували 8 829 земельних ділянок.

Найбільше наділів зареєстровано у Токмацькому (2 693), Бердянському  (807), Вільнянському (494), Оріхівському (475), Приазовськиму (467) районах Запорізької області.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

Також за цей період на Запоріжжі видано 5 443 витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше – у Якимівському (604), Мелітопольському (479), Оріхівському (478) районах області, а також у  Запорізькому районі та м. Запоріжжі (449).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.