22.09.2021 проведено онлайн-навчання з уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції територіальних органів Держгеокадастру на тему «Способи подання повідомлень про корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення та порядок їх розгляду»

22.09.2021 о 14.00 год. проведено онлайн-навчання з уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції територіальних органів Держгеокадастру на тему «Способи подання повідомлень про корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення та порядок їх розгляду».

Метою навчання було оволодіння  уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції територіальних органів Держгеокадастру знаннями про способи подання повідомлень про корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення, порядок їх розгляду та організація каналів для таких повідомлень.

Також було проведено обговорення стану виконавської дисципліни уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції територіальних органів Держгеокадастру, зокрема стосовно виконання доручення Держгеокадастру від 07.09.2021 № 22-28-0.12-11093/2-21.