Інформація про працівників Держгеокадастру, його територіальних органів та підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень у 2019 році

За 2019 рік працівники апарату Держгеокадастру до кримінальної та/або адміністративної відповідальності за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення не притягувалися.

Чотири працівника територіальних органів Держгеокадастру та три працівника підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру, були притягнуті до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією (несвоєчасне подання декларацій та повідомлень про про суттєві зміни в майновому стані). Державні службовці, які були притягнуті до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, звільнені з посад на підставі п.3 ч.1 статті 84 Закону України «Про державну службу» у зв’язку із втратою права на державну службу.

Крім того, три працівника територіальних органів Держгеокадастру були притягнуті до дисциплінарної відповідальності за вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, відповідно частини 2 статті 65 Закону України «Про звпобігання корупції».

Одного державного службовця та одного працівника підприємства, що належить до сфери управління Держгеокадастру, притягнуто до кримінальної відповідальності.