Відбулося онлайн-навчання з уповноваженими особами з питань запобігання корупції територіальних органів Держгеокадастру

15.02.2022 о 10.00 проведено онлайн-навчання на тему «Проблемні питання застосування антикорупційного законодавства в діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання корупції територіальних органів Держгеокадастру (далі – уповноважена особа)».

Під час навчання уповноваженим  особам було надано можливість:

актуалізувати знання щодо заповнення та подання е-декларацій;

дізнатися про ключові оновлення вимог е-декларування у 2022 році, які були внесені у зв‘язку зі змінами до законодавства;

поставити працівникам Відділу з питань запобігання та виявлення корупції питання за темою навчання у чаті.

Крім того, надано роз’яснення, щодо забезпечення уповноваженими особами компанії декларування у територіальному органі у 2022 році. Зокрема, поінформовано щодо підготовки НАЗК чек-листа для антикорупційних уповноважених, який допоможе організувати кампанію з декларування у державному органі чи на підприємстві. У чек-листі перелічені всі заходи, які має здійснити уповноважений під час кампанії декларування у 2022 році.

У навчанні взяло участь 27 уповноважених осіб територіальних органів Держгеокадастру.

Також з метою визначення рівня знань і вмінь уповноваженим особам було запропоновано пройти тест на визначення рівня засвоєння знань окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю».

Результати тестування уповноважених осіб територіальних органів Держгеокадастру