Відбулося онлайн-навчання з уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру

15.02.2022 о 14.00 на платформі Zoom проведено онлайн-навчання на тему «Проблемні питання застосування антикорупційного законодавства в діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання корупції підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру (далі – уповноважена особа)».

Під час навчання уповноваженим особам було надано можливість:

актуалізувати знання щодо заповнення та подання е-декларацій;

дізнатися про ключові оновлення вимог е-декларування у 2022 році, які були внесені у зв‘язку зі змінами до законодавства;

поставити працівникам Відділу з питань запобігання та виявлення корупції питання за темою навчання у чаті.

Крім того, надано роз’яснення, щодо забезпечення уповноваженими особами компанії декларування на підприємстві у 2022 році. Зокрема, поінформовано щодо підготовки НАЗК чек-листа для антикорупційних уповноважених, який допоможе організувати кампанію з декларування у державному органі чи на підприємстві. У чек-листі перелічені всі заходи, які має здійснити уповноважений під час кампанії декларування у 2022 році.

У навчанні взяло участь 26 уповноважених осіб підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру.

Також з метою визначення рівня та вміння застосування знань щодо заповнення декларації уповноваженим особам було запропоновано пройти тест на визначення рівня засвоєння знань окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю».

Додатково нагадуємо, що

Отримати роз’яснення у зручному для себе форматі можна:

за телефоном Контакт центру НАЗК: +38(044)200–06–94 (графік роботи: понеділок – п’ятниця: з 9.00 до 18.00);

за електронною поштою: support@nazk.gov.ua;

за пошуком у Telegram-каналі НАЗК: https://t.me/NAZK_gov_ua.

З проблемних питань заповнення декларації можна також звертатися до Відділу з питань запобігання та виявлення корупції Держгеокадастру.

Результати тестування уповноважених осіб підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру